Łąki Łan to bezapelacyjnie najbarwniejszy, najbardziej szalony polski zespół od wielu lat. Ich znakiem rozpoznawczym są fantastyczne stroje inspirowane polnymi zwierzątkami, w wersji rodem z narkotycznych wizji artysty nurtu abstrakcjonizmu.

Mimo dopracowanego „imidżu” najważniejsza jest muzyka, obok której nie sposób przejść obojętnie. Nie spotkałem się jeszcze z negatywnym odbiorem twórczości Łąki Łan. Gdziekolwiek Panowie się pojawiają ze swoim energetycznym show, wywołują psychodeliczne „banany” na twarzach publiczności i sprzedając swój „łan power” poruszają tłumy!

Panowie mają na koncie trzy długograjace albumy, ostatni wydany w 2012 roku „Armanda”. Od tego czasu Łąki Łan podróżują po Polsce ze swoją radosną piosenką. Wszyscy znamy już na pamięć takie kawałki jak „Lovelock”, „Łan Pała” czy „Jammin'” i z niecierpliwością oczekujemy nowości. Doczekaliśmy się. Już w najbliższą sobotę, 3 stycznia, na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia zagości Paprodziad, aby zaprezentować najnowszy singiel „Bionta”. Bądźcie na fali już po 16. Teledysk do kawałka pojawi się natomiast już 5 stycznia, o godzinie 9:00 na kanale zespołu w serwisie youtube.

Mam nadzieję, że nowy materiał oznacza kolejny rok niepodzielnego władania letnimi scenami w wykonaniu Łąki Łan.

Nie ma więcej wpisów