Domówki z muzyką odtwarzaną z komputera czy płyt przechodzą do historii. Teraz jeśli już w planach jest impreza, to tylko z zespołem na żywo. Najbliższa taka domówka już w styczniu w Łodzi.

Kolejna odsłona House Gigs „Pogonka”, czyli muzycznych spotkań w mieszkaniu przy ul. Pogonowskiego 45 w Łodzi odbędzie się już 13 stycznia. Wcześniej takie koncerty zagrali już m. in. Peter J. Birch (Polska), Oly (Polska), J (Czechy), Hey!Rabbit (USA), Brett Perkins (USA), Teddy Jr (Holandia), Jordan O Keefe (Irlandia Północna), Sashe Boole (Ukraina), Budyń (Polska) i ET Tumason (Islandia). Tym razem swój akustyczny set zaprezentuje łódzko-londyńska kapela Young Stadium Club. Choć istnieją niecałe dwa lata, to już dali o sobie znać kilkoma świetnie przyjętymi utworami, zarówno przez fanów, jak i media. Wśród inspiracji wymieniają takie zespoły, jak Bombay Bicycle Club, Two Door Cinema Club, Foster the People czy Foals. I choć wpływy daje się usłyszeć w większości ich utworów, to jednak jest w tym coś świeżego i oryginalnego, co intryguje i przyciąga uwagę.

Na swoim koncie mają już występy przed zespołem Happysad, a także The Neighbourhood. Teraz z akustycznymi gitarami zagrają swój materiał w ramach House Gigs „Pogonka”. Zasady koncertu są proste. Wchodzi pierwsze 25 osób, więc kto pierwszy, ten lepszy. Mile widziane koce, kapcie i inne ciepłe umilacze.

Kiedy: 13.01 (wtorek)
Gdzie: Łódź, mieszkanie przy ul. Pogonowskiego 45
Start: 20:00
Wstęp: 15 zł

Nie ma więcej wpisów