Swoją karierę rozpoczęła biorąc udział w programie „Szansa na sukces”, a także współpracując z Piotrem Rubikiem. Przez trzy lata była wokalistką zespołu Various Manx. W końcu zadecydowała, że zaprezentuje się publiczności solo. Patrząc na jej dotychczasowe dokonania trudno uwierzyć w jej muzyczną transformację idącą w kierunku elektroniki i alternatywnych brzmień.

Anna Józefina Lubieniecka, kryjąca się pod pseudonimem Lari Lu, już w najbliższy wtorek zagra swój pierwszy koncert. Będzie to wydarzenie promujące jej solową płytę zatytułowaną „11”. Album ukazał się w listopadzie 2014 roku nakładem wytwórni INNERSONG, siostrzanego labelu NEXTPOP (BOKKA, KARI, Fismoll).

Artystka mimo, iż ma zaledwie 26 lat to jest posiadaczką delikatnej i nietuzinkowej barwy głosu i rozpoznawanej, oryginalnej muzycznej frazy. 13 stycznia 2015 roku będziemy mogli dokładnie przysłuchać się jej kompozycjom i zobaczyć wokalistkę wraz z zespołem na ich debiutanckim koncercie.

Syrena Music to cykl kameralnych koncertów w wyjątkowym miejscu jakim jest warszawski Teatr Syrena. Na jego scenie pojawiają się polscy artyści znani od wielu lat, jak i ci którzy dopiero wyjawiają swój talent przed światem. Z pewnością na wtorkowym wydarzeniu nie zabraknie ekspresyjnych aranżacji wokalnych, nieco wymykających się z tradycyjnych kategorii muzycznych indie czy electro pop’u.

Lari Lu tworzy nową, własną kategorię przez co stylistycznie przypomina takich artystów jak Lamb, Bonobo, Björk czy muzyków z wytwórni NEXTPOP. To co wyróżnia Lari Lu to przede wszystkim polskojęzyczne teksty, a także egzotyczny i niecodzienny akompaniament instrumentów takich jak dulcimer, oud czy viola da gamba. Chciałabym, żeby wtorkowe wydarzenie było magiczne i kameralne. Mam nadzieję, że moje marzenie się spełni – mówi artystka.

Kiedy: 13.01 (wtorek)
Gdzie: Warszawa, Teatr Syrena (ul. Litewska 3)
Start: 19:00
Wstęp: 50/60/70 zł

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku

Nie ma więcej wpisów