Kariera brytyjskiego wokalisty, Sama Smitha nabrała ostrego tempa dwa lata temu. To właśnie w 2012 r. świat usłyszał o zdolnym artyście za sprawą uzależniającego wokalu artysty w kultowym przeboju duetu Disclosure pt. „Latch”.

Ostatni rok dla Smitha to pasmo wielu sukcesów. Najpierw przyszedł czas na debiutancki album „In The Lonely Hour”, który zdobył aż 6. nominacji do nagród Grammy. 2014 rok to również efekt owocnej współpracy Brytyjczyka z Mary J. Blige. Wspólne wykonanie singla „Stay With Me” z albumu Smitha, a także praca przy okazji wydania ostatniego albumu Blige „The London Sessions”. Młody artysta miał nawet zaszczyt napisać królowej r&b jeden z utworów znajdujących się właśnie na tym krążku pt. „Right Now”.

Ostatnie dni przyniosły nowe zaskakujące wieści. Sam Smith oraz królowa funku i r&b Chaka Khan zamierzają nagrać wspólnie nowy kawałek. Wiemy, że to Khan była inicjatorem tej muzycznej propozycji. Wokalistka zdradziła także na swoim fanpage’u, że poza Smithem do wspólnej piosenki dołączy jeszcze sama… Mary J. Blige. Chaka Khan zapewnia, że owocem tej współpracy będzie piosenka gorąca jak ogień!

Czy Wy też nie możecie doczekać się efektu końcowego?

Nie ma więcej wpisów