Kiedy zaczyna się szukać informacji o tym zespole, pierwsze pojawiają się porównania do takich tuzów jak The Doors, Muse czy Mars Volta. To wszystko za sprawą charakterystycznego wokalu połączonego z nieco alternatywnym brzmieniem, które składają się na niezwykle melodyjne kompozycje broniące się zarówno w wersjach studyjnych jak i na żywo.

Tune w 2014 roku wydali drugi w swojej karierze długogrający krążek pt. „Identity”, a poznański koncert jest częścią trasy koncertowej promującej to wydawnictwo. Album został wydany przez niemiecką wytwórnię Dust On The Tracks Records. Ich poprzednia płyta sprawiła, że grupa zyskała wierną grupę fanów. Debiutancki „Lucid Moments” z 2011 roku został nagrany w Toya Studios w Polsce, a masteringiem zajął się człowiek, który na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak Pink Floyd, Electric Light Orchestra oraz Korn, czyli Robert Hadley z The Mastering Lab w Los Angeles.

Tune chwaleni są za świetne występy na żywo. Kto jeszcze nie miał styczności z tą łódzką grupą bez wątpienia powinien odwiedzić 10 stycznia poznański klub Blue Note. Panowie później zagrają także w Krakowie, Częstochowie, Rzeszowie oraz w Szczecinie.

Kiedy: 10.01 (sobota)
Gdzie: Poznań, Blue Note (ul. Kościuszki 79)
Start: 19:00
Wstęp: 25/35 zł

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów