To już ten moment, kiedy wszyscy my, fani muzyki i miłośnicy letnich festiwali możemy się czuć jak panny na wydaniu. Zewsząd otaczają nas kawalerowie, którzy wdzięczą się do nas, puszczają oczko, żebyśmy tylko zdecydowali się właśnie z nimi spędzić kilka gorących dni tego roku przy dźwiękach muzyki. Dzisiaj w konkury ponownie uderzyć Orange Warsaw Festival. Jeśli Waszego serca nie podbiła dotychczasowa oferta z Muse na czele, być może nowy rzut artystów sprawi, ze przychylniejszym okiem spojrzycie na kawalera ze stolicy.

Do line-up pomarańczowej dołączył naprawdę mocny zestaw. Po raz pierwszy w Polsce pojawi się gwiazda i legenda amerykańskiego rocka Incubus. Powróci do nas cieszący się niesłabnącą popularnością zespół Bastille, który podczas zeszłorocznej edycji Open’era ściagnął pod niewielką scenę ogromny tłum. Wedle starego powiedzenia „co się odwlecze, to nie uciecze” w Warszawie soulowym wokalem uwiedzie nas Paloma Faith, jedna z gwiazd odwolanych Pozytywnych Wibracji 2014. Ogłoszenia zamyka gwiazda rodzimej sceny, zespół Kamp!.

Incubus i Bastille zagrają w niedzielę, 14 czerwca. Paloma Faith oraz Kamp! zawłądną sceną dzień wczesniej, 13 czerwca. Ogłoszone dziś gwiazdy dołaczają do ogłoszonych już m.in. Muse, Asking Alexandria czy Parkway Drive.

Nie ma więcej wpisów