Mimo, że w świecie muzycznym istnieje nie od dziś, od 2012 roku trzyma się przy nim łatka chłopaka od duetu z Rihanną. Mikky Ekko już niebawem, bo 20 stycznia wyda swój debiutancki album, którym zapewne będzie starał się udowodnić o jego dojrzałości muzycznej, powoli odchodząc od pierwszego skojarzenia z barbadoską piosenkarką. Na kilka dni przed premierą artysta podzielił się swoim utworem zatytułowanym „U”.

Najnowsza piosenka jest już trzecią z nadchodzącej płyty zatytułowanej „Time”. Mikky niezmiennie zachwyca swoim wokalem i choć kompozycja różni się od dwóch pozostałych to wciąż jest ona niesamowicie nastrojowa. Co ciekawe, wydaje się też być najbardziej płynnym i interesującym utworem z zaprezentowanej trójki. Minimalizm z tytułu udzielił się też zdecydowanie w utworze, zachowując idealny balans romantyzmu w muzyce.

Przysłuchując się dokonań chłopaka z burzą loków na głowie ze spokojem można myśleć o jego muzycznej przyszłości. Debiutancki album zapowiada się być bardzo dopieszczonym wydawnictwem zważywszy, że Mikky Ekko swoją pierwszą EP-kę wydał już w 2008 roku i ciężko patrzeć na niego jak na raczkującego muzyka. Wszystko to składa się na spore oczekiwania, które miejmy nadzieje w dniu premiery nie zderzą się z rzeczywistością.

A już dziś możecie posłuchać przedpremierowo całego albumu za pośrednictwem serwisu Spotify.

Nie ma więcej wpisów