Organizatorzy katowickiego festiwalu od kilku lat zapewniają fanom muzyki porcję koncertowych wrażeń, wypełniając line up artystami z czołówki sceny alternatywnej. Nie inaczej jest w przypadku poprzedzającej festiwal imprezy Before Touron Nowa Muzyka.

W tym roku w ramach wiosennej odsłony Before Party wystąpi mistrz eksperymentalnego techno Chris Clark, znany po prostu jako Clark. Jedna z największych gwiazd wytwórni Warp Records pojawi się 19 marca w krakowskim Teatrze Łaźnia Nowa oraz dzień później, 20 marca w warszawskim klubie Basen. Clark powróci do Polski ze swoim najnowszym materiałem, pochodzącym z wydanego w listopadzie albumu zatytułowanego po prostu „Clark”. Artysta łączący w swojej muzyce eksperymentalne odmiany techno, hip-hopu, noise i post rocka nieustannie zaskakuje i tworzy ścieżkę dźwiękową, która nie mieści się w żadnych schematach.

Jego koncerty to przede wszystkim potężna dawka transowych eksperymentów, pulsującej elektroniki i muzyki tanecznej w zupełnie innym wydaniu. Każdy kto choć raz miał okazję spotkać się z jego muzyką, wie, że to po prostu dobra impreza, której na pewno nie będzie się żałowało.

Nie ma więcej wpisów