Kilka miesięcy temu o jego powrocie mówili wszyscy. Legenda muzyki elektronicznej zapowiedziała wydanie w 2015 roku nowego albumu – pierwszego od 30 lat. Teraz udostępnia pierwsze jego fragmenty.

Giorgio Moroder jest obecnie jednym z najstarszych aktywnie działających producentów muzycznych. Kilka miesięcy temu podpisał kontrakt z Sony Music i zapowiedział swój wielki „comeback”. Na nadchodzącym albumie będzie można usłyszeć takich artystów, jak Britney Spears, Sia, Charli XCX, Kylie Minogue, Mikky Ekko czy Foxes. Pierwsze fragmenty nowego krążka można było usłyszeć w listopadzie, kiedy światło dzienne ujrzał utwór „74 Is The New 24”. Teraz przyszedł czas na kolejną odsłonę.

Tym razem Moroder udostępnia nagranie z gościnnym udziałem Kylie Minogue. Doskonale zrealizowany, taneczny, utrzymany w klimacie dance-pop końca lat 90. kawałek „Right Here, Right Now” to zapowiedź naprawdę dobrego materiału. Pozostaje tylko czekać na kolejne efekty współpracy z pozostałymi muzykami. Która kolaboracja okaże się najlepsza?

Nie ma więcej wpisów