Luty w klubie Stodoła upłynie pod znakiem genialnych polskich artystów. Jeśli w swoim koncertowym kalendarzu pominęliście któryś z występów tych muzyków, macie szansę nadrobić zaległości. Na pierwszy ogień, już 5 lutego w Stodole wystąpi Ørganek, 9 lutego na warszawskiej scenie pojawi się Iza Lach, a 26 lutego nadarzy się taneczna okazja przy okazji koncertu entuzjastów elektroniki, czyli zespołu Fair Weather Friends.

Kariera Ørganka nabiera szybkiego tempa. Po dużym sukcesie debiutanckiego albumu „Głupi” i licznym nagrodom tj. Nagroda im. Grzegorza Ciechowskiego, artysta umocnił swoją pozycję na rynku muzycznym. Wyraziste, błyskotliwie opisujące teraźniejszość teksty osadzone w pełnej cytatów i historycznych odniesień muzyce, a także niezwykła ekspresja sceniczna stanowią o wartości całego zespołu. Jakość i oryginalność w jednym to drugie imiona artysty. Jeśli macie ochotę na klasyczne w brzmieniu, nowatorskie w formie vintage-rockowe power trio, tu i ówdzie wspomagane organami Vox’a, to nie może Was zabraknąć na koncercie!

Kiedy: 5.02 (czwartek)
Gdzie: Warszawa, ul. Batorego 10
Start: 19:00
Wstęp: 35 zł / 40 zł

12 lutego na scenie Open Stage odbędzie się koncert Izy Lach. Po dwóch intensywnych latach, wielu podróżach za ocean, trzech wydanych mixtape’ach, współpracy ze Snoop Doggiem, zagraniu siebie w debiucie filmowym i wielu nieprzespanych nocach – Iza Lach wreszcie wystąpi przed warszawską publicznością. We wrześniu 2014 r. ukazała się czwarta, najbardziej dojrzała i osobista, płyta w karierze artystki pt. „Painkiller”. Delikatny pop, soul i surowe hip-hopowe brzmienia plus kojący wokal Izy – tego trzeba posłuchać na żywo!

Kiedy: 12.02 (czwartek)
Gdzie: Warszawa, ul. Batorego 10
Start: 19:00
Wstęp: 30 zł / 37 zł

Miłośnicy elektronicznych dźwięków w klimacie pop i indie niech zapamiętają sobie tę datę – 26 lutego – to wtedy odbędzie się koncert promujący debiutancki album pt. „Hurricane Days” obiecującego polskiego zespołu Fair Weather Friends. Macie ochotę na trochę tańca i zabawy? Zagłębiowsko-śląski kwartet rozgrzeje parkiet do czerwoności. A wszystko w towarzystwie genialnych muzyków – koncertowych wulkanów energii i smacznej elektronicznej muzyki.

Kiedy: 26.02 (czwartek)
Gdzie: Warszawa, ul. Batorego 10
Start: 19:00
Wstęp: 25 zł / 32 zł

Nie ma więcej wpisów