Luty, choć krótki, obfituje w wiele wydarzeń koncertowych. W tyle za innymi klubami nie zostaje i warszawski DZiK (w wolnym rozwinięciu Dom Zabawy i Kultury). Pośród wielu mniejszych imprez wyróżniają się dwa fantastyczne koncerty

14 lutego klubem zawładnie oficyna Lado ABC. To właśnie pod jej szyldem został wydany w Europie Środkowo-Wschodniej album „La Isla Bonita” głównej gwiazdy wieczoru, grupy Deerhoof. Niezwykle kreatywny zespół, który nie boi się eksperymentów to z pewnością jeden z jaśniejszych punktów scen muzycznych ostatniego dwudziestolecia. Szykuje się szalone i wyjątkowe przedstawienie tym bardziej iż zanim wybrzmią Amerykanie będzie można zobaczyć w akcji Marcina Maseckiego solo oraz grupę Pictorial Candi, która przedstawi swój premierowy materiał.

Kiedy: 14.02 (sobota)
Gdzie: Warszawa, ul. Belwederska 44a
Start: 20:00
Wstęp: 50 zł / 55 zł
Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Z kolei 26 lutego zespół Baaba będzie promował swą ostatnią płytę „EasterChristmas”, która spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem. Pojawienie się grupy na ubiegłorocznym holenderskim festiwalu Incubate wzbudziło wiele pozytywnych reakcji wśród zagranicznych dziennikarzy. Połączenie jazzu i elektroniki wychodzi panom doskonale, więc grzechem byłoby przegapić ich pierwszy w stolicy pełny koncert z nowym materiałem.

Kiedy: 26.02 (czwartek)
Gdzie: Warszawa, ul. Belwederska 44a
Start: 21:00
Wstęp: 20 zł

Nie ma więcej wpisów