George Lewis Jr. ukrywający się pod pseudonimem Twin Shadow przygotowuje się właśnie do wydania trzeciego krążka. Nowy materiał pojawi się w marcu, a zapowiada go krótki teaser video.

Nowy krążek zatytułowany „Eclipse” będzie można w całości usłyszeć dokładnie 17 marca. Oprócz znanych już singli „To The Top”, „Turn Me Up” i „Locked and Loaded”, na albumie znajdzie się jeszcze dodatkowo 8 premierowych kompozycji. W krótkiej notce Lewis wyznał, że nowy album będzie dla niego w pewnym sensie przełomowy.

Jak wyjaśnił, podczas nagrywania i koncertowania z dwoma pierwszymi krążkami miał wrażenie, że jego świat się rozpadnie, czuł się samotny i chciał poszukiwać lepszych ludzi wokół siebie. Twierdzi, że stracił samoświadomość i pewność siebie, dlatego jego osobiste relacje zaczęły się psuć, a on sam nie potrafił skupić się na komponowaniu. Dopiero kiedy rozpoczął nagrywanie nowego materiału w Hollywood Forever Cemeter, gdzie zbudował swoje studio, zapomniał o wszystkim, co go rozpraszało i skoncentrował się tylko na tym, co przed nim. Dzięki temu udało mu się odnaleźć radość w tworzeniu muzyki i odzyskać nad tym kontrolę.

Do wszystkich informacji na temat nowej płyty Twin Shadow dokłada, krótki, 40-sekundowy teaser video. Do zobaczenia poniżej.

Nie ma więcej wpisów