Ostatnia sobota stycznia w Warszawie będzie należeć do trio Magnificent Muttley. Zespół zagra w Chmurach ostatni koncert w Polsce przed premierą drugiej długogrającej płyty.

Grupa na swoim koncie ma debiut wydany w listopadzie 2012 roku, oraz EP-kę „Little Giant”, która ukazała się rok później. Nagrywanie nowego albumu jest już na końcowym etapie, a premiera krążka zapowiadana jest na kwiecień tego roku.

Muttleye na żywo to 100% prawdziwego, soczystego rocka. Ostre riffy, świetna perkusja oraz mocny wokal wytwarzają niespożyte pokłady energii, które wydaje się, że są w stanie skruszyć mury klubów, w których trio występuje. Muzycy zapewniają, że na koncercie będzie można przekonać się, co szykują na nową płytę, ponieważ oprócz utworów z debiutu oraz ostatniego wydawnictwa, pojawi się także kilka zupełnie świeżych kompozycji.

Prócz warszawiaków, w Chmurach zagra także wrocławska grupa People of the Haze, która na swoim koncie ma 2 długogrające albumy oraz około 200 koncertów w Polsce i zagranicą.

Kiedy: 31.01 (sobota)
Gdzie: Warszawa, Chmury (ul. 11 listopada 22)
Start: 20:00
Bilety: 15 zł (lista FB) / 20 zł w dniu koncertu

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów