O house’owym duecie, jaki tworzą Aleksandra Kur aka Alec Sun Drae oraz Matt Kye, Musicis.pl pisało po raz pierwszy niemal rok temu. W ciągu ostatnich miesięcy AM2PM wypuścili kilka nowych singli, gościli w audycjach z muzyką house (Global House Session, Housecall ) oraz nagrywali swój program House Arrest.

Rok 2015 będzie z pewnością przełomowym dla AM2PM, bowiem doszło właśnie do podpisania kontraktu z jedną z najważniejszych wytwórni w muzyce klubowej – Defected!

Pierwszym utworem, który pojawi się w Azuli – sublabelu Defected , który obchodził niedawno swoje 15-lecie, będzie My Feelin’ w wersji oryginalnej i remiksach Toma Gianelli, Unique2Rhythm oraz… nieujawnionego jeszcze DJ-a ze stajni Defected!

Piosenka ukazała się m.in. na jednej z najważniejszych składanek wydawanych przed coroczną konferencją Winter Miami Conference (WMC), na której to ustalane są trendy w muzyce tanecznej na najbliższy rok – Defected In The House Miami 2015. Tutaj obok AM2PM posłuchacie takich tuzów ze świata house, garage jak Maya Jane Coles, Hercules & Love Affair, Blaze, czy Moloko !

Wielkie gratulacje dla Matta i Alec – śledźcie ich karierę i następne artystyczne kroki. W ramach cyklu House-Nation Poland napiszemy w lutym o nadchodzących wydawnictwach dla szwajcarskiego Purple Music, remiksie dla divy house Inaya day czy występie na wiosennych urodzinach imprezy Back To Love

A w nastrój weekendowy wprowadzi was najnowszy mix Defected In The House z tanecznymi nowościami od artystów takich jak Miguel Migs, Tony Humphries czy… AM2PM.

Nie ma więcej wpisów