Trupa Trupa nie są być może najbardziej popularnym zespołem w naszym kraju, ale nawet jeśli o samej grupie nie wie tak duża część potencjalnych słuchaczy, to można liczyć, że zmianę przyniesie ich trzeci album. Tym bardziej, że wydany w 2013 roku studyjny poprzednik zatytułowany „++” zawędrował także na strony zagranicznych portali i blogów muzycznych, zdobywając przy tym parę pochlebnych recenzji.

Trójmiejski kwartet nie daje więc za wygraną i zapowiada płytę, której premiera przewidziana jest na 7 marca. Na facebookowym profilu zespołu pojawiło się także zdjęcie przedstawiające tracklistę nowego krążka i krótka wiadomość: Płyta już po miksie i masteringu.

Trupa Trupa
Producentami albumu „Headache” są Michał Kupicz (miks, mastering) i Adam Witkowski (rejestracja), a samych nagrań dokonano pod koniec 2014 roku w studiu Dickie Dreams w Gdańsku. Co jednak najciekawsze, pod koniec marca płyta zostanie wydana przez angielski label Blue Tapes and X-Ray Records, założony w 2012 roku przez Davida McNamee. Jego podopiecznymi są między innymi Tashi Dorji, Katie Gately czy Father Murphy.

Nie ma więcej wpisów