Taylor Swift otacza się prawdopodobnie najsilniejszą grupą przyjaciółek w świecie show-biznesu. Oprócz okazjonalnych imprez z takimi gwiazdami jak Beyoncé, Jay Z, Sam Smith czy Justin Timberlake, u jej boku najczęściej widziane są Selena Gomez i Lorde.

Najnowszym „nabytkiem” Amerykanki są siostry HAIM. Niedawno wszystkie portale plotkarskie obiegły zdjęcia z ich wspólnych wakacji na Maui. Jest to relacja zakrawająca o swego rodzaju mezalians. Taylor jest aktualnie najbardziej hype’owaną gwiazdą tradycyjnego popu, brylującą w mediach skupiających się na życiu celebrytów. HAIM, to trio tworzące muzykę pop zakorzenioną w latach osiemdziesiątych, doceniane przez najbardziej wymagających krytyków.

Z takich gwiazdorskich przyjaźni nierzadko wynikają równie gwiazdorskie współprace. Swift do tej pory nie skorzystała ze wsparcia swoich koleżanek. Dobre posunięcie zwłaszcza w przypadku Seleny. Tym razem, jednak postanowiła to zmienić. Już za chwilę Taylor rusza w ogromną światową trasę koncertową promującą jej ostatni album „1989”. Rozgrzewać publiczność w większości miast będzie Vance Joy, na części trasy do tej dwójki dołączy też Shawn Mendes oraz James Bay. Dziś sama gwiazda ogłosiła, że na wybranych koncertach w roli specjalnych gości wystąpi właśnie HAIM. Dotyczy to tylko kilku terminów w Stanach Zjednoczonych. Europejska część trasy „1989 Tour” jest dość uboga i omija Polskę.

Chcielibyście, żeby ta współpraca się rozwinęła i wszystkie panie nagrały wspólny materiał?

Nie ma więcej wpisów