Nagrodzona pięcioma nagrodami Grammy jazzowa pianistka i wokalistka – Diana Krall to jedna z najbardziej utalentowanych osobowości w muzycznym biznesie. Jest niezwykle szanowaną artystką, ma na swoim koncie liczne sukcesy, a na jazzie zna się jak mało kto.

Kanadyjka odwiedzi nasz kraj jesienią, aby 20 października zagrać koncert na warszawskim Torwarze. Diana Krall zagra w Polsce w ramach trasy koncertowej promującej swój najnowszy krążek zatytułowany „Wallflower”.

W ciągu ostatnich 30 lat Krall sprzedała więcej albumów płytowych niż jakakolwiek inna jazzowa artystka. Nikogo więc nie dziwi fakt, że osiągnęła ona status jednej z najlepszych wokalistek jazzowych na świecie. Jej albumy dziewięciokrotnie osiągały złoto, trzy razy platynę i aż siedem razy wielokrotną platynę. Nagrywając nowy album Krall świadomie postanowiła powierzyć produkcję muzyczną w ręce wielokrotnie nagradzonego statuetką Grammy – Davida Fostera. Na albumie pt. „Wallflower” znalazły się piosenki pochodzące z lat 60., jak i te współczesne, równie świetnie ukazujące niezwykły talent wokalistki. Na płycie znajdziemy ulubione utwory muzycznych bohaterów Krall: Boba Dylana i piosenki „Wallflower” czy Eltona Johna „Sorry Seems To Be The Hardest Word”.

Jeśli macie ochotę na jazzową ucztę w znakomitym stylu, to nie może Was zabraknąć na jedynym koncercie Krall w Polsce. Niech piosenka „Look Of Love” będzie małym muzycznym przedsmakiem tego, co będzie się działo w Warszawie już 20 października.

Bilety będą dostępne w sprzedaży od środy, 11 lutego na www.livenation.pl w cenie od 199 zł do 379 zł.

Nie ma więcej wpisów