Parę tygodni temu pisaliśmy o tegorocznej edycji festiwalu, a obecnie kolejne gwiazdy, kolejne atrakcje.

Między 16 a 18 kwietnia Warszawa znowu wybrzmiewać będzie muzyką z różnych zakątków świata, a to za sprawą takiej mieszanki: Buraka Som Sistema, Catz ’N Dogz, Evian Christ, czy Dorian Concept. Teraz dołącza do nich Stalley, Daniel Drumz & Mr Krime i Mic Ostap.

Stalley, a właściwie Kyle Myricks, to należący do Maybach Music Group raper z Ohio, który karierę rozpoczął dosyć późno, bo mając 28 lat. W zeszłym roku artysta podzielił się nowym wydawnictwem – albumem o znamiennym tytule „Ohio”. Świeży materiał jest bardzo dobrym pretekstem do pokazania się na redbullowej scenie.

Daniel Drumz & Mr Krime, to dwaj znakomici DJ-e polskiej sceny klubowej. Ich pierwsze, wspólne wydawnictwo ukazało się w 2010 roku. Teraz znowu postanowili połączyć siły, by podczas warszawskiego eventu zaprezentować debiutancki album Daniela Dumza „Untold Stories”.

Ostatni z ogłoszonych, to Mic Ostap, również rodzimy producent, który swoje doświadczenie zbierał na klubowych scenach stolicy. Jego muzyka znana jest z różnorodności, gdyż artysta nie gardzi połączeniem techno, electro, house, czy nawet dance punk rocka.

Nie ma więcej wpisów