Od kilku lat dobiegające dźwięki z amfiteatru w Dolinie Charlotty dają wszystkim dowód, że rock żyje i ma się świetnie. Do ogłoszonych już zartystów Festiwalu Legend Rocka dołączył właśnie Robert Plant, wokalista legendarnej grupy Led Zeppelin. Organizatorzy informują, że ten występ otworzy nowy etap koncertowy Charlotta Rock Festival.

Festiwal Legend Rocka co roku zaskakuje swoim poziomem, starając się zaspokoić i zaskoczyć miłośników rockowych brzmień. Robert Plant pojawi się na deskach amfiteatru 21 lipca, promować będzie swoją zeszłoroczną płytę „Lullaby…And The Ceaseless Roar”. Na festiwalu wystąpi również amerykańska grupa ZZ TOP pojawiając się na scenie 3 lipca oraz dzień później Carlos Santana, którego w Dolinie Charlotty można było usłyszeć już w 2013 roku. Szczegóły związane z występem Planta nie są jeszcze znane. Obecnie wiadomo, że bilety na koncert ZZ Top dostępne są w cenie 190, 230 i 280 zł, Santanę zaś będzie można zobaczyć za 250 i 300 zł.

Osiem minionych edycji gościło takie gwiazdy jak Bob Dylan, Alice Cooper, Deep Purple, Nazareth czy Thin Lizzy, a to tylko mała część z listy kultowych wykonawców. Organizatorzy co roku stawiają sobie wysoko poprzeczkę, którą bez wątpienia przeskakują.

Nie ma więcej wpisów