Panowie z Terrific Sunday znaleźli się wśród artystów wymienianych przez nas rok temu w zestawieniu „Miejcie na nich ucho w 2014„. Nieskromnie muszę przyznać, że mieliśmy niezłego nosa co do tych młodych chłopaków z Poznania. Udało im się podpisać kontrakt płytowy i jak można zauważyć obserwując ich profile w mediach społecznościowych, od kilku dobrych tygodni większość czasu spędzają w studiu nagraniowym przygotowując materiał na ich pierwszy długogrający album.

Dobre wieści są takie, że już 13 lutego, część tego materiału będzie można usłyszeć na żywo podczas koncertu w poznańskim klubie Pod Minogą. Przypominam, że Terrific Sunday mają na swoim koncie szereg świetnych występów – m.in podczas pierwszej edycji festiwalu Spring Break w Poznaniu, czy na zeszłorocznym Open’er Festiwalu. Kiedy słucha się ich muzyki, ciężko uwierzyć, że panowie grają ze sobą zaledwie od dwóch lat.

Każdy kto choć raz trafił na koncert Terrific Sunday wie, że ich talent do tworzenia chwytliwych ale niebanalnych melodii przekłada się na fakt, że ich występy na żywo to czysta przyjemność. W Klubie Pod Minogą publiczność rozgrzeje poznański duet Shivers & Shakes, który tworzą Karolina Wasilewska i Tadeusz Wnuk.

Kiedy: 13.02 (piątek)
Gdzie: Poznań, Klub Pod Minogą
Start: 20:00
Wstęp: 10 zł

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów