Niewątpliwym przebojem nadchodzącego weekendu walentynkowego będzie warszawski występ izraelskiej gwiazdy nurtu progressive, jakim jest Guy J.

Pochodzący z Tel Avivu ulubieniec Johna Digweeda – to popularny twórca najbardziej wyrafinowanych i emocjonalnych tracków, remixów czy setów ostatniej dekady z gatunku progressive. Związany z oficyną Bedrock (i jej sub-labelem Lost & Found) tworzy od lat hipnotyczne, wielowarstwowe utwory dryfujące w kierunku techno, ale również spokojne kompozycje ambientowe.

Drugim headlinerem imprezy będzie William Burnett – obecnie jedna z najciekawszych postaci na scenie muzyki house. Jego pierwsze winylowe wydawnictwa, jeszcze pod pseudonimem Smackulator (w duecie z Legowelt), ukazały się w 2005 roku nakładem Bunker Records. Dzięki nagraniom wypuszczonym w wytwórniach takich jak jak chociażby The Trilogy Tapes, L.I.E.S, Creme Organization, Rush Hour zdobył szacunek na scenie house’owej, dostarczając wciąż nowych klubowych bangerów.

W Nowej Jerozolimie pojawi się też bardzo silna reprezentacja polskiej sceny – wraz z jej legendami takimi jak Angelo Mike czy Leon oraz reprezentantami Electrocapital. Musicis.pl zaprasza na noc doskonałych brzmień progresywnego house!

Kiedy: 14.02. (sobota)
Gdzie: Warszawa, Nowa Jerozolima (Al. Jerozolimskie 57)
Start: 23:00
Wstęp: 20-30 PLN

Nie ma więcej wpisów