Ostatnie tygodnie zdecydowanie należą do powracającej po ośmiu latach Róisín Murphy. Nowy album zatytułowany „Hairless Toys” ukaże się 11 maja, a kilka miesięcy później Irlandka wystąpi podczas festiwalu Audoriver w Płocku. Dziś możecie posłuchać nowego utworu!

Najnowszy singiel Róisín Murphy >>>

Kilka dni temu poznaliśmy pierwszy singiel z nadchodzącej płyty i wielu z was, w tym także ja, oczekiwało mocniejszego uderzenia w klimacie płyty „Overpowered”. Jednak „Gone Fishing” takiej energii nie posiada i zdecydowanie zabrakło mi w nim tanecznej strony Róisín. Jak się jednak okazało nie trzeba było na nią długo czekać.

Róisín Murphy gwiazdą Audioriver Festival >>>

Podczas wczorajszej audycji Annie Mac w BBC Radio 1 gościem specjalnym była Róisín Murphy i zaprezentowała nowy utwór zatytułowany „Jealousy”. Co prawda kawałek nie ukaże się na „Hairless Toys” – będzie to osobne wydawnictwo nakładem wytwórni Crosstown Rebels – premiera 16 marca.

„Jealousy” to taneczna wersja Róisín Murphy jaką znamy z płyty „Overpowered” i z całą pewnością najbliżej mu właśnie do tego okresu. Jak sama artystka powiedziała jej najnowszy materiał będzie bardziej elektroniczny, a ten utwór powstał z miłości do muzyki house i disco. Producentem „Jealousy” jest DJ Parrot z The Crooked Man.

Utworu możecie posłuchać na stronie audycji Annie Mac – zaczyna się w 1h.

Posłuchaj najnowszego utworu Róisín Murphy >>>

Nie ma więcej wpisów