Nowe wydarzenie muzyczne startuje tej wiosny w Warszawie. Konferencja World Wide Warsaw (będąca częścią Frankofonia Festival), a organizowana przez agencję Follow The Step odbędzie się między 6 a 8 marca i towarzyszyć jej będzie szereg imprez odbywających się w różnych miejscach Warszawy. To przedsięwzięcie ma edukować muzyczne środowisko i prowadzić do ogólnego dyskursu na temat sytuacji współczesnej sceny muzycznej.

Gośćmi World Wide Warsaw będą światowe gwiazdy muzyki elektronicznej, dziennikarze oraz osoby działające aktywnie w branży muzycznej. World Wide Warsaw rozpocznie się szeregiem imprez, których gwiazdami będą Vitalic, Rustie, Mount Kimbie i Onra. 8 marca w przestrzeni klubu Miłość będzie odbywać się część konferencyjna.

Program konferencji:

1. „Booking agent, czyli siła wyższa”. Spotkanie z Martje Kremens – przedstawicielką Primary Talent, holenderskiej agencji bookingowej.
2. „Jak wypromować artystę poza granicami kraju?”. Wykład Bena Linga, przedstawiciela agencji Bureau Export, zajmującej się promocją francuskich muzyków na świecie.
3. „Siła kobiet na rynku muzycznym” (debata) Sylwetki kilku zdolnych i błyskotliwych kobiet, które aktywnie działają w branży muzycznej. Opowiedzą one o swoich problemach, doświadczeniach i refleksjach dotyczących pracy na różnych stanowiskach.
4. Infosesja z The Dumplings. Zespół opowie o początkach i rozwoju swojej kariery.

Zapraszamy na imprezy związane bezpośrednio z konferencją World Wide Warsaw:

Vitalic w klubie Stan Surowy
Kiedy: 06.03 (piątek)
Gdzie: Warszawa, Stan Surowy
Start: 22.00

Rustie w klubie Miłość
Kiedy: 06.03 (piątek)
Gdzie: Warszawa, Miłość
Start: 22.00

Mount Kimbie, Onra w klubie Cafe Kulturalna
Kiedy: 07.03 (sobota)
Gdzie: Warszawa, Cafe Kulturalna
Start: 22.00

Nie ma więcej wpisów