Pierwszy debiutancki singiel „I Wish I Knew” wydali jeszcze w 2012 roku jako kwintet o bardziej „bandowym” zacięciu. Chociaż był to kawałek przyjemny, nie zawojował list przebojów. Prawdziwy rozgłos przyniosła im odpiero trzecia opublikowana piosenka, „Real”.

Dzięki temu kawałkowi oraz klipowi, w którym gościnnie wystąpił Ben Wishaw, trio Years & Years znalazło się na ustach wielu zdobywając zarówno popularność jak i uznanie krytyków. Rok 2014 przyniósł kolejne, świetne EP-ki i promujące je single jak „Take Shelter” czy „Desire”, które swoją bezwstydną mieszanką popu, elektroniki oraz niebywałej lekkości wywindowały Brytyjczyków do statusu jednego z najgorętszych młodych zespołów. Jakby potwierdzeniem tego stało się przyznanie Years & Years tytułu BBC Sound of 2015. Kolejny, tegoroczny singiel „King” atmosferę oczekiwania na pełnoprawny debiut rozgrzały do czerwoności. Dziś poznaliśmy szczegóły albumu.

Years & Years

Tracklista „Communion”:

1. „Foundation ”
2. „Real”
3. „Shine”
4. „Take Shelter”
5. „Worship”
6. „Eyes Shut”
7. „Ties”
8. „King”
9. „Desire”
10. Untitled
11. „Without”
12. „Border”
13. „Memo”

Długogrający materiał od Years & Years będzie nosił tytuł „Communion”, na sklepowe półki i do naszych uszu trafi 22 czerwca 2015. Na krążku znajdzie się 13 kompozycji, 6 z nich doskonale już znamy, kolejnych 7 będą to premierowe kompozycje. Wśród z nich znajdzie się udostępniony dzisiaj „Worship”.

Nie ma więcej wpisów