Minęły już prawie dwa miesiące od dnia, w którym belgijski kwintet Balthazar podzielił się z fanami pierwszym singlem promującym ich najnowszy album, piosenką „Then What”. Krążek pt. „Thin Walls”, który piosenka zapowiada ukaże się 30 marca. Album można już zamawiać w przedsprzedaży za pośrednictwem strony internetowej grupy.

Teraz muzycy za pośrednictwem swojego konta na Instagramie zdradzili pozostałe tytuły piosenek, jakie znajdą się na „Thin Walls”. Dzięki temu wiemy, że krążek przyniesie nam dziesięć świeżych kompozycji. Singlowy „Then What” nie wprowadza muzycznej rewolucji. Muzycy konsekwentnie utrzymują wypracowane, charakterystyczne dla nich brzmienie oparte na niezwykle melodyjnych utworach. Kto wie, czy jednak singiel nie jest zmyłką i album nas zaskoczy?

Zespół ogłosił już pierwsze koncerty w Europie, podczas których promować będą najnowszy materiał. Póki co czekamy na premierę krążka i koncert w Polsce. Po ostatnim gorącym przyjęciu nie powinno zabraknąć kraju nad Wisłą na liście państw odwiedzanych podczas nowej trasy koncertowej.

meet our new titles. #thinwalls out 30.03.15

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika BALTHAZAR (@balthazarband)

 

Nie ma więcej wpisów