Premiera siódmego krążka Muse „Drones” już za niewiele ponad dwa miesiące. Do tego momentu zespół podzielił się z fanami praktycznie trzema kawałkami. Pierwszy światło dzienne ujrzał „Psycho” – mocno gitarowy utwór, przypominający „stare” Muse. Niespełna tydzień temu przyszedł czas na pierwszy oficjalny singiel – „Dead Inside”, który budzi mieszane uczucia, a w międzyczasie podczas krótkiego Psycho UK Tour fani poznali także kawałek „Reapers”.

Dziś do sieci wyciekł fragment filmu z pracy w studiu, który znajdzie się na DVD dołączonym do albumu oraz jego wersji box deluxe. W nieco ponad 11 minutowym filmiku możemy podpatrzeć i co najważniejsze, usłyszeć fragmenty dwóch zupełnie nowych utworów – „The Globalist” oraz „Defector”. Ten pierwszy podobno ma trwać około 10 minut oraz być sequelem do „Citizen Erased” – utworu z krążka „Origin of Symmetry” wydanego w 2001 roku.

Po premierze „Dead Inside” po samym albumie tak naprawdę spodziewać można się wszystkiego, jednak te 11 minut sprawia, że nadzieje na dobry krążek ponownie rozpalają się co raz większym płomieniem. Zobaczcie i przekonajcie się o tym sami:

Nie ma więcej wpisów