Orange Warsaw Festival rozpoczął ten tydzień od zamknięcia. Ogłoszając kolejnych dwóch artystów, którzy zaprezentują się na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu, organizatorzy skompletowali listę tych, których usłyszymy i zobaczymy 14 czerwca, czyli ostatniego dnia imprezy.

Do line-upu dołaczył Benjamin Clementine, brytyjski wokalista i pianista, który zdobywa swympatię publiczności swoimi pełnymi charyzmy wytępami na żywo i nietypową grą na fortepianie. W styczniu wydał debiutancki album długogrający „At Least For Now”, który przywiezie do Warszawy. Na plakacie pojawiła się również Zagi, młoda polska wokalistka i instrumentalistka, która swoją akustyczną alternatywą i ciekawymi tekstami zdobywa i ogrzewa serca w wielu zakątkach naszego kraju. Dzięki brzmieniu opartemu na ukelele zdobywa szerokie uznanie i wiele nagród. Na konce ma już dwa mini albumy, rpacuje też nad debiutanckim krążkiem.

Organizatorzy zaprezentowali również podział artystów na sceny. W tym roku zaprezentują się na trzech scenach: Orange, Warsaw oraz Rochstar Crew. Dokładną rozpiskę przedstawia poniższa grafika.

Orange Warsaw Festival

14 czerwca na Służewcu pojawi się 15 wykonawców. Z prostej matematyki i wcześniejszych zapowiedzi organziatorów wynika, że w każdym z pozostałych dni artystów będzie 17. Oznacza to, że nadal czekamy na 5 nazw grajacych 12 czerwca oraz 7 naz na 13 czerwca. W tym, najbardziej wyczekiwanymi są ogłoszenia brakujących headlinerów.

Nie ma więcej wpisów