Pola Rise to bardzo młoda polska kompozytorka, wokalistka i autorka tekstów, która coraz intensywniej wdziera się do zbiorowej świadomości rodaków. Po wydaniu kilku singli i wspólnych koncertach z producentem Manoidem, mamy okazję odsłuchać jej debiutanckie dzieło – EP-kę „The Power of Coincidence”, która jest już dostępna w regularnej sprzedaży. Na płycie znajduje się dziesięć utworów, z czego więcej niż połowa to remiksy wykonane przez czołowych twórców polskiej niezależnej elektroniki z Lance Flare z XXANAXX na czele. Z kolei utwór „The name of RA” został napisany wspólnie z Pati Yang.

Piosenkarkę po raz pierwszy można było w utworze „AWAY” napisanym wspólnie ze wspominanym poprzednio producentem Manoidem. Nie była to jednak na szczęście tylko jednorazowa aktywność, ponieważ kilka tygodni później Pola opublikowała pierwszy klip, zapowiadający jej solową działalność muzyczną. W proponowanych przez nią brzmieniach słychać szeroki wachlarz emocji oraz świeżość w podejściu do komponowania. Odzew widowni potwierdza zainteresowanie stylem Poli – teledysk do utworu „Did you sleep last night” obejrzano już ponad 120 000 razy.

Płytę można kupić za pośrednictwem sklepu na stronie internetowej Poli, a poniżej znajduje się premierowy utwór „White Heart”, który powinien w pełni przekonać niezdecydowanych do nabycia krążka.

Lista utworów na albumie:
1. „Did you sleep last night”
2. „Soulless dance”
3. „White heart”
4. „The name of RA”
5. „White heart” (MANOID remix)
6. „Did you sleep last night” (Lance Flare/XXANAXX remix)
7. „Did you sleep last night” (Vökuró remix)
8. „Did you sleep last night” (MVZR remix)
9. „Soulless dance” (Adre’N’Alin Remix)
10. „Soulless dance” (Aurora Station – urban remix)

Nie ma więcej wpisów