14.04. na antenie Radia Zet odbyła się premiera drugiego singla z ostatniej płyty Justyny Steczkowskiej Anima. Piosenka nosi tytuł Leć, a ciekawostką jest, iż wersja singlowa to zupełnie nowy remix tego utworu, jakiego dokonał duet No Drama (o ich produkcjach pisaliśmy już dwukrotnie w ramach cyklu House-Nation Poland).

No Drama (reprezentujący m.in. Anse Records) to znani na polskim rynku producenci: Igor Fleiszer i Bartek Kaliś.
Po remiksach m.in. dla formacji Oszibarack, Crab Invasion, xxanaxx czy Pimo, tym razem poddali swym producenckim szlifom piosenkę Justyny, by zyskała tanecznego, letniego, czysto klubowego charakteru. Ponieważ ulubionymi gatunkami, w jakich porusza się duet to disco- i funky-house, usłyszycie tu ciepły bas, klasyczne house’owe piano i doskonale płynący w całości głos wokalistki.

Oto, co o nagraniu powiedziała sama Steczkowska:

Spotkanie dwóch różnych światów muzycznych daje zupełnie nową jakość. Wybrałam duet No Drama, bo pracując z nimi mam pewność, że piosenka nie tracąc swojego charakteru nabierze nowego życia i tempa. Poza tym No Drama to dwóch fantastycznych muzyków, z którymi od jakiegoś czasu miałam nadzieję się spotkać na scenie muzycznej. I wierzę, że nie tylko moi fani pokochają „Leć” w zupełnie nowej odsłonie.

Czy w przypadku popularności tego nagrania w klubach i stacjach radiowych, doczekamy się kolejnych remiksów? Liczę przynajmniej na nowy dub i Extended Version od No Drama!

Nie ma więcej wpisów