Soundrive Festival, jedno z najciekawszych wydarzeń Trójmiasta znów ogłasza. Organizatorom wyjątkowo przypadł do gustu pomsył z komiksowymi ogłoszeniami. Tym razem jednak, nie musieliśmy odgadywać miejsca publikacji grafiki, zagadką natomiast pozostała godzina. Punktualnie o 16 na jednym z muzycznych portali oraz później o 18 na antenie Radia Gdańsk poznaliśmy kolejnycha rtystów, którzy pojawią się w klubie B90.

Dziś do bardzo już bogatego line-upu dołączyły obcobzmiące, jednak reprezentujące polską scenę muzyczną nazwy. Na scenie zaprezentują się bezkompromisowi Mateusze z duetu Małe Miasta, klimatyczny, nieco skandynawski w brzmieniu JÓGA, tajemnicza Pola Rise oraz dream popowy We Draw A. To to dopiero początek ogłoszeń krajowych zespołów, która zawietają na Soundrive.

Warto przypomnieć, że w tym roku, w przeciwieństwie do roku ubiegłego, polscy wykonawcy zapreentują się każdego z festiwalowych dni. Impreza odbędzie się w dniach 3-5 września w gdańskim klubie B90. Niecierpliwie oczekujemy kolejnych informacji na temat jej programu.

Nie ma więcej wpisów