Po gorącym przyjęciu debiutanckiej płyty zatytułowanej „A Different Life”, muzyk zespołu très.b – Olivier Heim, zrealizował wideoklip do piosenki „Ocean”. Teledysk został sfilmowany z rozmachem, w pięknych lokalizacjach (Pałac w Wilanowie oraz w Pałac Herbsta w Łodzi). Co ciekawe, oprócz wokalisty, w klipie wystąpili jego znajomi i przyjaciele, którzy z powodzeniem zastąpili profesjonalnych aktorów.

Teraz Olivier Heim pragnie nakręcić drugi teledysk, tym razem do utworu „Far Apart”. Plan jest następujący: polskie drogi, widoki na odradzającą się po zimie przyrodę i ludzi. Tym razem muzyk pojawi się w innej odsłonie, pokazując nam siebie jako podróżnika, obserwatora, tajemniczego eskapistę.

Za produkcję obrazu zabierze się sprawdzony tandem autorów Kasia Pacura i Janek Szewczyk, odpowiedzialny za sukces poprzedniego wideo: „Ocean”. Operatorem zostanie ponownie Mikołaj Syguda, student ASP którego styl na dobre związał się z twórczością Holendra.

Do zrealizowania wideoklipu potrzebna jest pomoc fanów muzyka. Dlatego też Heim postanowił zwrócić się ku idei crowdfundingu i zamieścił apel o dofinansowanie na portalu wspieram.to. Na dzień 15.05 artystę wsparło kwotą 4 751 zł 35 osób, zaś do końca projektu pozostało 14 dni i zostało 3049 zł.

Poniżej znajduje się bezpośredni link do akcji, w której sami możecie przekazać dowolną sumę, tym samym stając się mecenasami sztuki w najlepszym wydaniu. Ale uwaga, wasze pieniądze to nie tylko nazwisko w napisach końcowych, lecz także różne prezenty, w tym płyty z autografem artysty, a nawet prywatny koncert w Warszawie lub dowolnym miejscu w Polsce!

Wesprzyj Oliviera TUTAJ >>>

Nie ma więcej wpisów