Pierwszy czerwca to data, którą z pewnością zapamiętali już wszyscy fani Florence + The Machine. To właśnie tego dnia Florence Welch wyda swój trzeci studyjny album zatytułowany „How Big, How Blue, How Beautiful”. Do tej pory wokalistka udostępniła cztery swoje utwory z wspomnianego krążka, a dzisiaj możemy poznać kolejną kompozycję zatytułowaną „Delilah”.

Piąta piosenka, którą podzieliła się z nami Florence, jest bardzo rytmiczna i porywa do szaleńczego tańca. Dominuje tutaj mocna perkusja, a także rozpoznawalny głos wokalistki oraz efekt wokalizy, partnerujący głównej linii wokalnej. Utwór „Delilah” miał swoją wielką premierę kilka minut temu w BBC Radio One. Niestety sama artystka, nie mogła pojawić się podczas audycji, ponieważ spóźniła się na samolot i w krótkiej telefonicznej rozmowie podzieliła się swoimi przemyśleniami ze słuchaczami stacji.

Jak mówi sama Florence utwór „Delilah” to powrót, poszukiwanie emocji, które towarzyszyły artystce podczas przygotowywania pierwszej płyty „Lungs”. I tak jak powiedziała prezenterka BBC Radio One – Annie Mac, najnowszy kawałek to Florence w swojej najbardziej „klasycznej” postaci.

Nie ma więcej wpisów