Flying Lotus wystąpi w Polsce na dwóch koncertach, które odbędą się w warszawskim Teatrze Studio, 22 i 23 czerwca. Bilety dostępne są w limitowanej puli, ze względu na niewielką przestrzeń teatru.

Flying Lotus, a właściwie Steven Ellison, to producent muzyczny i raper pochodzący z Los Angeles. Jego nieszablonowa twórczość, w której łączy on przeróżne gatunki muzyczne, pozwoliła na zyskanie licznej grupy fanów i stworzenie niepowtarzalnego stylu. Muzyk ma na koncie liczne EP-ki, mixtapy oraz pięć studyjnych albumów: „1983” (2006), „Los Angeles” (2008), „Cosmogramma” (2010), „Until the Quiet Comes” (2012) oraz ubiegłoroczny „You’re Dead!”. Flying Lotus współpracował ponadto z takimi artystami jak: Smoke DZA, Thundercat, Chance the Rapper, Mac Miller, Oddisee, Azizi Gibson czy Mickey Factz. Jedną z ostatnich produkcji Flying Lotusa jest utwór „Wesley’s Theory”, który otwiera najnowszy album Kendricka Lamara pt. „To Pimp a Butterfly”.

Do Warszawy muzyk przyjedzie ze specjalnie przygotowanym audiowizualnym występem, z którym jeździ po najważniejszych festiwalach świata. W Teatrze Studio pojawi się wraz z ekipą wizualizatorów, aby w otoczeniu niesamowitej instalacji mappingowej pokazać fanom swój niepowtarzalny spektakl. Podczas występu Flying Lotus zaprezentuje materiał z płyty „You’re Dead!”.

Głównym supportem Flying Lotusa będzie Brytyjczyk Lapalux, który zaprezentuje materiał ze swojego najnowszego wydawnictwa pt. „Lustmore”.

Na scenie wystąpią również Polacy. 22 czerwca support zapewnią Teielte wraz z live bandem oraz Buszkers. 23 czerwca na scenie pojawi się Michał Lewicki oraz duet DJ-ski wants.

Kiedy: 22.06 (poniedziałek), 23.06 (wtorek)
Gdzie: Warszawa, Teatr Studio (Plac Defilad 1)
Start: 21:00
Wstęp: 189 zł

Nie ma więcej wpisów