Od kilku miesięcy organizatorzy jednego z najciekawszych młodych festiwali na koncertowej mapie Polski dokładają wszelkich starań, żeby impreza wyróżniała się nie tylko line-up’em, ale i sposobem jego ogłaszania. Tym razem znów zaskoczyli.

Ostatnia partia wykonawców, którzy we wrześniu wystąpią w gdańskim B90 została ujawniona w atmosferze „afery korupcyjnej” i opublikowana na portalu trojmiasto.pl przed czasem, w zamian za bilety na koncert Budki Suflera. Prowokacja udana, line-up domknięty trójką świetnych artystów.

Do składu czwartej edycji Soundrive Festival dołączają podopieczni Skrillexa i wytwórni OWSLA Hundred Waters, rock’n’rollowa siła w wydaniu brytyjskim czyli Bad Breeding oraz londyńskie trio Vaults odpowiadające za singiel One Last Night ze ścieżki dźwiękowej do filmu „50 twarzy Grey’a”.

Przez trzy dni między 3 a 5 września na dwóch scenach zobaczymy łącznie 24 artystów, w tym m.in. Glass Animals, Temples, Baasch, Thomston czy Pole Rise. Pełny program wraz z podziałem na poszczególne dni dostępny na stronie.

Nie ma więcej wpisów