Do premiery siódmego studyjnego krążka Muse zostało zaledwie 10 dni, tymczasem panowie z Devon dzielą się z fanami kolejnym kawałkiem z „Drones”. Tym razem padło na utwór, który Ci niecierpliwi i uważni fani grupy już znają. „Reapers” po raz pierwszy zabrzmiało jeszcze podczas krótkiej Psycho UK Tour.

Dziś już oficjalnie możemy posłuchać albumowej wersji kawałka, która ukazała wraz z towarzyszącym mu, bardzo wymownym, lyric video. To kolejny już ujawniony utwór, który klimatem (tym razem lekko) przywołuje na myśl album „Black Holes and Revelations” z 2006 roku. Może więc zapowiadany przez muzyków podczas licznych wywiadów powrót do korzeni nie jest wcale przesadzony, a „Dead Inside” było jedynie wypadkiem przy pracy? Przekonamy się już za 10 dni.

Przypominam, że Muse jest gwiazdą tegorocznego Orange Warsaw Festivalu, na którym wystąpią ostatniego dnia, czyli 14 czerwca na głównej scenie. Polscy fani grupy szykują dla chłopaków niespodziankę w postaci dwóch akcji koncertowych – jeżeli chcecie się do nich przyłączyć wszystkie szczegóły znajdziecie pod TYM linkiem.

Nie ma więcej wpisów