Jay Rock jest reprezentantem labelu Top Dawg Entertainment i kolektywu Black Hippy. Raper jest jednocześnie jednym z najmniej udzielających się na scenie członków wspomnianej ekipy. Kendrick Lamar, Ab-Soul i Schoolboy Q dają znać o sobie znacznie częściej, chociażby udzielając się gościnnie u wielu kolegów po fachu. Po wydaniu płyty Ab-Soula pt. „These Days…” kolejnym wydawnictwem labelu TDE miała być solówka Jay Rocka, ale póki co żadnego pełnoprawnego wydawnictwa tego artysty nie otrzymaliśmy. Pomimo tego, każda aktywność Jay Rocka cieszy. Tak było w przypadku utworu „Pay For It” z października ubiegłego roku (z gościnnym udziałem Kendricka Lamara i Chantal Kreviazuk) i tak jest w przypadku jego najnowszego singla. Za wyprodukowanie „Money Trees Deuce” odpowiada Flippa.

Kilka dni temu ukazał się najnowszy utwór Eminema, zatytułowany „Phenomenal”. Nad kompozycją pracowali m.in. DJ Khalil oraz Luis Resto. Numer promuje nadchodzący film Antoine’a Fuqua pt. „Southpaw”, którego premiera już 24 lipca. W filmie występują m.in. Jake Gyllenhaal, Rachel McAdams oraz Forest Whitaker. W obrazie pojawią się również 50 Cent, Tyrese Gibson i Rita Ora.

Snow Tha Product powraca z nowym numerem, zatytułowanym „I’m Saying”. Za wyprodukowanie utworu odpowiada Iblais. Utalentowana raperka zapowiedziała również nowy projekt pt. „The Rest Comes Later”, którego premiera wkrótce.

Lil Wayne podzielił się z fanami premierowym numerem. Utwór pt. „Glory” wyprodukowali Avenue Beatz, Infamous i Onhel. Znajdzie się on na nadchodzącym albumie wspomnianego rapera, zatytułowanym „Free Weezy Album”.

Fani Method Mana czekali na taką informację! Reprezentant Wu-Tang Clanu powraca z nowym wydawnictwem, które zatytułowane będzie „The Meth Lab”. Będzie to piąty solowy album legendarnego rapera. Premiera płyty już 21 sierpnia. Poniżej możecie obejrzeć trailer krążka „The Meth Lab”.

Drugi studyjny album Meek Milla, po wielokrotnie przekładanej premierze, trafi do słuchaczy już w nadchodzące wakacje. Na „Dreams Worth More Than Money” udzielili się m.in. Future, Migos, Rita Ora, Big Sean, A$AP Ferg czy Wale. Kilka dni temu premierę miał najnowszy singiel, który promuje wspomniany krążek. Za wyprodukowanie utworu pt. „Check” odpowiadają Metro Boomin oraz Southside.

Nie ma więcej wpisów