Agencja Go Ahead ogłosiła właśnie, że 12 grudnia w Łodzi wystąpią Florence + The Machine. Koncert odbędzie się w Atlas Arena i będzie to pierwszy nie festiwalowy koncert w naszym kraju odkąd wokalistka zagrała w warszawskiej Stodole w 2010 roku po wydaniu debiutanckiego „Lungs”.

Na początku czerwca Flo wydała swój trzeci krążek – „How Big, How Blue, How Beautiful” i właśnie zaczęła występy na europejskich festiwalach, w tym oczywiście na Glastonbury. W ramach tej samej trasy, już po serii koncertów za oceanem zaplanowanej na jesień, Welch przyjedzie do Polski.

Warto zauważyć jak wzrosła popularność artystki od czasu jej pierwszego koncertu w Polsce, zaczęła od wypełnionej po brzegi Stodoły, później były ogromne festiwale (Orange i Coke), aż w końcu zagra w Atlas Arenie mogącej pomieścić do 13 tysięcy widzów.

„How Big, How Blue, How Beautiful” jest najbardziej osobistym, a zarazem najlepszym albumem w jej dyskografii, warto więc usłyszeć te piosenki na żywo. Sprzedaż biletów rusza 19 czerwca.

Nie ma więcej wpisów