Open’er Open’erem, ale jeśli komuś z południa Polski nie chce się dojeżdzać 500 km nad morze, powinien rozważyć propozycję naszych południowych sąsiadów. Colours of Ostrava ma bowiem całkiem ciekawą ofertę, a niedawno został ujawniony wstępny harmonogram muzycznych wydarzeń tej imprezy.

Można już więc ustalać wstępne plany kogo zobaczyć między 16 a 19 lipca w przestrzeni dawnej huty Witkowice. A jest z czego wybierać, bo w line-upie królują takie nazwiska jak Björk, Kasabian, St. Vincent, Mika, Caribou, Swans czy Owen Pallet. Co ważne, od jutra (19 czerwca) od godziny 12.00 startują rezerwacje miejsc na koncerty w Auli Gong, gdzie przy wyśmienitej akustyce swoje koncerty dadzą między innymi Avishai Cohen’s New York Division i William Fitzsimmons.

Pozostaje teraz czekać na ogłoszenia godzinowe innych aktywności (filmy, warszataty), aby całkowicie zapełnić sobie czas w Ostrawie. Nie wolno także zapomnieć o najnowszej atrakcji w postaci piątkowego i sobotniego afterparty na Electronic Stage, na terenie odnowionej kopalni Důl Hlubina. Pojawią się z Vessels, Nathan Fake czy Telefon Tel Aviv z Dj-setem. To będzie emocjonujący weekend!

Program znajdziecie TUTAJ.

Nie ma więcej wpisów