Około południa poznaliśmy bohaterów sobotniego after party Kraków Live Festival. Kilka godzin później podano kolejnych pięciu artystów, którzy wystąpią na Błoniach. Tym samym znamy już pełny line-up powracającej po roku imprezy, znanej kiedyś jako Coke Live. Już teraz można powiedzieć, ze jest to powrót w wielkim stylu, ale czy triumfalny? O tym przekonamy się w sierpniu.

Do składu dołączyli: AURORA – electropopowa sensacja z Norwegii, skandynawskimi dźwiękami umiejętnie igrająca z emocjami słuchaczy; Georgia – pochodząca z Londynu młodziutka dziewczyna, która sama pisze, komponuje i produkuje, jej muzyka to wybuchowa mieszanka stylów, mocno zakorzeniona w elektronice, mroczniejsza wersja M.I.A.; Rasmentalism – klasyczny duet hip-hopowy współpracujący razem już od 2006 roku, do Krakowa przyjadą z nowym albumem; BOKKA – tajemniczy polski fenomen podbijający sceny festiwalowe w kraju i zagranicą; Taco Hemingway – debiutujący raper z Warszawy, który w zawrotnym tempie przebija się do świadomości mas, świetny flow i niebanalne historie to jego znak rozpoznawczy.

Kraków Live Festival odbędzie się w dniach 20-22 sierpnia 2015 roku na krakowskich Błoniach. Wielka muzyka powraca do stolicy małopolski w bardziej alternatywnym stylu. Podział line-upu na dni wygląda tak:

20 sierpnia: Foals, Ratatat, The Maccabees, Viet Cong, Low Roar, AURORA, Kamp!, Taco Hemingway
21 sierpnia: Kendrick Lamar, Future Islands, TV On The Radio, MØ, Wild Beasts, Georgia, Rasmentalism, BOKKA
22 sierpnia: Rudimental

Nie ma więcej wpisów