Prawie miesiąc czekaliśmy na kolejne informacje z obozu Kraków Live Festival. Kiedy już się pojawiły, okazały się mocnym elektronicznym uderzeniem. Organizatorzy ujawnili, czym są enigamtyczne do tej pory „sobotnie wydarzenia specjalne”. W Krakowie specjalny koncert da grupa Rudimental.

Po dwóch dniach swietnej alternatywnej muzyki na Błoniach przy dźwiękach między innimi Kendricka Lamara i Foals, na miejse festiwalu będziemy mogli wrócić na jeszcze jeden koncert w ramach after party. Brytyjczycy już rok temu podczas Open’era udowodnili niedowiarkom, że potrafią swój materiał obronić świetnymi występami live. Do Polski wrócą z materiałem z nowej płyty „We The Generation”, której premiera zaplanowana jest na 18 września.

Kraków Live odbywa się w dniach 20-22 sierpnia. Pierwsze dwa dni to festiwal na dwóch scenach namiotowych, trzeci dzień to koncert specjalny. Posiadacze karnetów na koncert Rudimental wchodzą bez dodatkowych opłat, chętni tylko na sobotnią imprezę mogą już teraz kupić specjalny bilet za 79 zł.

Nie ma więcej wpisów