Niegrzeczna nadzieja popu Polskę odwiedziła do tej pory dwukrotnie. Po raz pierwszy w 2012 roku, kiedy w ostatniej chwili zastąpiła Franka Oceana jako support przed koncertem Coldplay na Stadionie Narodowym. Jej występ wywołał wówczas mieszane uczucia, sugerowano, że na tamtym etapie jej kariery stadionowa publiczność to dla niej za dużo. Kolejna jej wizyta również była wsparciem w tasie większej gwiazdy. Wystąpiła przed Katy Perry w Krakowie zmiatając zebraną publiczność i przyćmiewając główna gwiazdę wieczoru. Nadal jednak czekamy na samodzielny koncert Charli XCX w naszym kraju.

Wszystko wskazuje na to, że niedługo się go doczekamy. Na stronie internetowej firmy Live Nation pojawiła się informacja, ze Charli XCX wystąpi 19 października w stołecznym klubie Stodoła. Do tej pory ani firma, ani sama artystka nie potwierdzili jesiennej trasy koncertowej w Europie, w tym występu w Polsce. Krótka analiza kalendarza klubu i Charli wskazuje, że ta informacja już niedługo może zostać potwierdzona. Na razie brak informacji na temat sprzedaży biletów na to wydarzenie.

Charli XCX przywiezie do Warszawy swój najnowszy album „Sucker”.

AKTUALIZACJA 27.06
Otrzymaliśmy następującą informację od Live Nation:
„Event na stronie Live Nation pojawił się z powodu błędu systemowego. Live Nation nie potwierdza tym samym, że artystka wystąpi w Stodole 19.10.”

Nie ma więcej wpisów