Jego postać zawsze intrygowała i przyciągała na koncerty tłumy. Unikatowe kreacje, artystyczne wizualizacje i absolutna sceniczna dzikość. Po kilkuletniej scenicznej przerwie Chris Corner powraca na trasę ze swoim projektem IAMX i wraz z wydaniem nowego krążka wpada do Polski na jedyny koncert.

Ostatnie kilka lat to dla artysty czas wielu zmian i walka z chroniczną bezsennością, która doprowadziła nagłej przerwy w nagrywaniu i koncertowaniu. Jak sam przyznaje: „Był taki moment, w którym miałem wrażenie, że nie nagram już nigdy nowego materiału. Moje cierpienie miało wpływ na karierę, ale powoli udało mi się odfiltrować truciznę i powrócić do tego, co naprawdę kocham”.

Obecnie Chris kończy pracę na swoim szóstym krążkiem „Metanoia” tworzonym w cieniu zmian w jego życiu. Album, którego premierę zaplanowano na 2 października, promuje utwór „Happiness” napisany po opuszczeniu destrukcyjnego Berlina i wyjeździe do Los Angeles. Corner po długiej nieobecności na scenie planuje powrót na trasę i serię koncertów. „Chcę zobaczyć te piękne, pełne pasji, przepocone twarze. Chcę, aby moja muzyka była usłyszana, chcę poczuć ekstazę towarzyszącą występom i dzieleniu. Nauczyłem się, ze strach to zabójca. Dwa lata temu dotarłem na dno. Jednak nadal tutaj jestem. To daje mi mnóstwo energii i optymizmu. Już się nie boję”.

W Polsce IAMX wystąpi 30 listopada w warszawskim klubie Stodoła i będzie to jedyny koncert na tej trasie w naszym kraju.

Kiedy: 30.11 (poniedziałek)
Gdzie: Warszawa, Stodoła (ul. Batorego 10)
Start: 20:00
Wstęp: 89 zł / 119 zł

Nie ma więcej wpisów