Objawienie ubiegłego roku, FKA Twigs, niespodziewanie wypuściła nową EP – kę. Wypowiedzenie tytułu wydawnictwa może okazać się zadaniem karkołomnym bo wygląda ono tak:  „M3LL155X”,  ale tytuły pojedynczych kawałków brzmią już zupełnie normalnie.

EP – ka składa się z pięciu piosenek, z czego dwie („Figure 8” oraz „Glass & Patron”) znane były już wcześniej, ich brzmienie, za które odpowiada sama wokalistka wraz z producentami Boots, tic i Cy An nie odbiega od tego z ubiegłorocznego albumu, zaskoczeniem jest natomiast prawie 17 – minutowy klip obrazujący wszystkie kawałki. Teledysk jest wizualnym majstersztykiem, przerażający i wciągający zarazem potwierdza, że FKA w równym stopniu co dźwiękami zainteresowana jest sztuką wizualną.

Artystka od czasu wydania świetnie przyjętego debiutu odwiedziła nasz kraj dwa razy, najpierw zagrała w Basenie budząc mieszane uczucia wśród publiczności za sprawą niedociągnięć wokalnych, za drugim razem już lepiej przygotowana zagrała na Orange Warsaw Festival zbierając bardziej pozytywne recenzje.

Nie ma więcej wpisów