Trzy tygodnie przed czwartą edycją gdańskiego Soundrive Festivalu organizatorzy dopinają program na ostatni guzik. Do ogłoszonego już line-up’u dołącza jeszcze jedna plenerowa scena kontenerowa.

Wnętrze klubu B90 jest w stanie pomieścić na dwóch scenach masę genialnych artystów. Dla tych, którym wydaje się to za mało, na ulicy Elektoryków stanie dodatkowa plenerowa scena kontenerowa, na której będą prezentować się znakomici polscy artyści. W ciągu trzech dni wystąpią na niej Aiodine, Olivier Heim, Hatti Vatti oraz Manoid w duecie z Polą Rise. Koncerty na scenie plenerowej będą darmowe dostępne dla każdego, kto zdecyduje się odwiedzić ulicę Elektryków podczas trwania festiwalu.

Dodatkowo program Soundrive Festival wzbogacają dwa panele dyskusyjne, również dostępne dla każdego. W spotkaniach wezmą udział młodzi artyści, doświadczeni twórcy, którzy z sukcesem działają na rynku zagranicznym, a także specjalnie zaproszeni goście z innych krajów, z którymi porozmawiamy o specyfice alternatywnego rynku muzycznego w krajach nadbałtyckich.

CZWARTEK, 3 WRZEŚNIA, GODZ. 18, B90 (II piętro)
LUDZIE MORZA BAŁTYCKIEGO – MIEJSCE MUZYKI Z KRAJÓW NADBAŁTYCKICH NA GLOBALNYM RYNKU
Goście – Victor i Zivile Diawara (Art Factory LOFTAS), Stuart Garlick (charmoffensive.ee)

PIĄTEK, 4 WRZEŚNIA, GODZ. 18 B90 (II piętro)
SĄ POWODY DO DUMY – JAK Z SUKCESEM WYDAWAĆ MUZYKĘ I KONCERTOWAĆ NA RYNKU ZAGRANICZNYM?
Goście – Stefan Wesołowski (Mute Song Publishing), Olivier Heim (muzyk), Tobiasz Biliński (muzyk), Romek Puchowski (muzyk)

Soundrive Festival rozpocznie się już 3 września i potrwa trzy dni w klubie B90 i na ul Elektryków.

Nie ma więcej wpisów