We wrześniu wielkie wydarzenie dla wszystkich fanów muzyki techno najlepszej jakości. Imprezowa marka Playground organizuje festiwal w Poznaniu (25-27 września), podczas którego odbędzie się pierwsza w Polsce oficjalna impreza labelu Cocoon!

Playground Festival odbędzie się w klimatycznej lokalizacji: w budynku starego dworca PKP w Poznaniu. Wśród wykonawców, którzy wystąpią, są m.in. m.in. The Dumplings, Tomek Makowiecki, Baasch oraz oczywiście artyści związani z należącą do Svena Vätha wytwórnią Cocoon.

Cocoon Recordings to frankfurcka wytwórnia ciesząca się wielką renomą w świecie kultury klubowej. Istnieje na rynku od 2000 roku i skupia wokół siebie tak znanych artystów jak Anthony Rother, Guy Gerber, Adam Beyer, Sven Väth czy Extrawelt.

Wielkimi wydarzeniami są imprezy Cocoon na Ibizie i kultowe składanki pod nazwą Cocoon Compilation sygnowane kolejnymi literami alfabetu: 24 sierpnia ukazuje się kolejna z literą O, a na niej między innymi nowe utwory od DJ Pierre, Daniela Stefanika, Onsulade definiujące tech-house’owe brzmienie Frankfurtu i Balearów w roku 2015.

W Poznaniu elektroniczny spektakl prezentować będą DJ-e: Popof, Christian Burkhardt i Daniel Stefanik. Zapowiada się doskonała selekcja muzyczna, rewelacyjne nagłośnienie i wizualizacje!

PIĄTEK 25.09:
The Dumplings – live
Tomek Makowiecki – solo live
Baasch – live
Chmara – live

SOBOTA 26.09:
Popof
Christian Burkhardt – live
Daniel Stefanik
David Hasert
Kaotik

NIEDZIELA 27.09. / klub Oczy
TBA

Kiedy: 25.09.-27.09.
Gdzie: Poznań, Stary Dworzec, Dworcowa 1
Start: 22:00
Wstęp: 49 – 99 PLN

Miasto Poznań jest współorganizatorem wydarzenia.

Nie ma więcej wpisów