Trzy lata temu, wraz z premierą debiutanckiego (jako duet) albumu „The Heist” szturmem wtargnęli na światową scenę muzyki popularnej. Połączenie energetycznej muzyki z zaangażowanymi tekstami oraz świetnym flow sprawiło, że Macklemore & Ryan Lewis dosłownie wyskakiwali z lodówki. Nagrody sypały się z otwartego worka zaś panowie ruszyli w dużą trasę koncertową.

W jej ramach wystąpili także w Polsce. Pierwotnie mieli wystąpić w warszawskim Palladium, jednak bilety do tego miejsca rozeszły się w mniej niż godzinę. Organizatorzy zdecydowali się przenieść koncert do większego. Jednak nawet Torwar wyprzedał się momentalnie, zaś w dniu koncertu pękał w szwach. Teraz Macklemore & Ryan Lewis nie powinni mieć aż takiego problemu.

18 marca 2016 roku Macklemore & Ryan Lewis materiał z nowej płyty zaprezentują na żywo w Atlas Arenie w Łodzi. W roli supportu zobaczymy nominowanego do tytułu BBC Sound of 2015 Raury‚ego oraz Experience (XP). Sprzedaż biletów rusza już 30 października. Decyzją zespołu, 5 zł z każdego biletu zostanie przekazane na cele charytatywne.

AKTUALIZACJA 28.10.2015
Dziś (28.10) rusza przedsprzedaż biletów na koncert. Można je nabyć tutaj >>> Otwarta sprzedaż rusza w piątek (30.10).

Nie ma więcej wpisów