Open’er Festival o kolejnej edycji informuje nas w sposób dość niestandardowy. Po ogłoszeniu dwóch headlinerów, czyli Florence + The Machine oraz Red Hot Chili Peppers spodziewaliśmy się, że do końca roku poznamy dwóch kolejnych inne zaś, mniejsze nazwy zaczniemy poznawać już w 2016 roku. Nic bardziej mylnego.

Na stronie imprezy w serwisie społecznościowym pojawiła się videozapowiedź, gdzie sama gwiazda ogłosiła swój występ. Na scenie Open’era znów zagości Dawid Podsiadło. Informacja o koncercie pojawiła się w dniu szczególnym. Dziś premierę ma drugi album Dawida „Annoyance and Disappointment”.

Wszyscy pamiętamy debiut Podsiadło na openerowej scenie w roku 2013. Wtedy to przyciągnął największy tłum w historii koncertów odbywających się o tak wczesnych porach. Pełny namiot o 17:00 to w Gdyni rzadkość. Występ zebrał świetne recenzje i pewne jest, że ten z materiałem z bardzo dobrej nowej płyty powtórzy ten sukces. Być może tym razem, już na scenie głównej.

Open’er Festival 2016 odbędzie się w dniach 29 czerwca – 2 lipca oczywiście w Gdyni, oczywiście na lotnisku Kosakowo. Do 15 grudnia możecie cały czas kupować bilety w promocyjnej cenie Early Bird.

Nie ma więcej wpisów