Kamil i Rafał, czyli dwóch nastolatków ze śląska stworzyli duet, którym zachwycił się sam Low Roar, kiedy panowie występowali przed nim w Krakowie. Duetu Jóga, którego nazwa wzięła się od jednego z utworów Björk, nie trzeba bardziej przedstawiać – już od występu w popularnym muzycznym programie, mają rzesze oddanych miłośników ich twórczości.

Jóga w swojej muzyce prezentuje niezwykłą muzyczną wrażliwość. Muzycy łączą dźwięki gitary akustycznej z elektroniką, wplatając w to wszystko skandynawskie inspiracje w efekcie dając słuchaczom coś niezwykle pięknego, ujmującego, ale także niepokojącego. Ich muzyczna dojrzałość najbardziej zaskakuje kiedy zwróci się uwagę na ich wiek.

Na scenie obecni są od dwóch lat, w październiku 2014 r. własnym sumptem wydali EP-kę pt. „Skin”, na której znalazło się 6 utworów. W tym roku jako jedyni artyści z Polski mogli zarejestrować swoją nową EP-kę w legendarnym Hansa Tonstudio w Berlinie, dzięki wygranej w międzynarodowym konkursie Converse Rubber Tracks. Jury spośród 9 000 zgłoszeń z całego świata wybrało 84 zespoły, które dostały możliwość odbycia sesji nagraniowej w jednym z 12 studiów na różnych kontynentach. Już w sobotę panowie zaprezentują się na żywo przed poznańską publicznością w klubie Dragon – obecność obowiązkowa.

Kiedy: 21 listopada
Gdzie: Poznań, MDK Dragon (ul. Zamkowa 3)
Start: 20:00
Bilety: 15/20 zł

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów