Po wielokrotnych zapowiedziach ósmego albumu. Prezentacji okładki i tytułu. W końcu ostatecznym potwierdzeniu daty premiery naturalnym następstwem musiało być to ogłoszenie. Rihanna wyrusza w ogromną, światową trasę koncertową, której znaczna część będzie miała miejsce na Starym Kontynencie, w tym oczywiście w Polsce.

Ósmy w dorobku Barbadoski album nazywa się „ANTi”. Wszystkie znane nam szczegóły wydawnictwa prezentowaliśmy kilka tygodni temu. Dziś oficjalnie dowiedzieliśmy się, że krążek, który do tej pory funkcjonował pod kryptonimem #R8 światło dzienne ujrzy już w ten piątek, 27 listopada, ekskluzywnie dla użytkowników serwisu Tidal. Do szerokiej sprzedaży, w tym w wersji fizycznej trafi natomiast 4 grudnia. Dzień wcześniej do sprzedaży trafią także bilety na ANTi World Tour, ogromną, powstałą we współpracy z Samsungiem i Pumą trasę koncertową, która potrwa od lutego do połowy sierpnia 2016 roku.

Jednym z ostatnich przystanków na tej trasie będzie Polska. Rihanna wystąpi 5 sierpnia w Warszawie, na stadionie PGE Narodowym. Jako support zostali zapowiedzenie The Weeknd oraz Big Sean. Patrząc na rozmach, z jakim promowana będzie zarówno płyta, jak i trasa, możemy spodziewać się niezwykłego widowiska. Tylko czy Rihanna zatrze złe wrażenie, jakie pozostawiła po koncercie z 2013 roku z Gdyni?

Nie ma więcej wpisów