W każdej beczce miodu znajdzie się w końcu łyżka dziegciu. Po serii fantastycznych ogłoszeń, za sprawą których do składu Open’er Festivalu dołaczyli między innymi PJ Harvey, Sigur Rós czy Tame Impala, dziś poznaliśmy kolejną nazwę. Nie mniej emocjonujące, choć niekoniecznie pozytywne. Na jednej ze scen w Gdyni pojawi się The 1975.

Brytyjczycy za 5 tygodni powrócą z drugą płytą. Materiał już teraz określany jest jako bardzo popowy, co raczej nie przysporzy formacji wielu fanów wśród tradycyjnej openerowej publiczności. Na niekorzyść chłopaków świadczy także ich forma koncertowa. Podczas ostatniej wizyty na Orange Warsaw Festival zaprezentowali się fatalnie pod względem muzycznym i co najmniej bardzo źle wizerunkowo. Wokalista bardziej niż na śpiewaniu skupiony był na trzymanej przez siebie butelce wina.

Niemniej i takie zespoły jak The 1975 potrzebne są podczas duzych festiwali. Dzięki temu łatwiej będzie nam ustawić plan dnia, zwłaszcza, że już teraz szykują się duże kolizje w timetable.

Nie ma więcej wpisów